Powiększ tekst Zmniejsz tekst 
Referat Głównego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich
RPO ›› System wdrażania RPO WO 2007-2013 ›› Instytucja Zarządzająca RPO WO 2007-2013 ›› Referat Głównego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich 
REFERAT GŁÓWNEGO PUNKTU INFORMACYJNEGO O FUNDUSZACH EUROPEJSKICH


Dominika Rzadkowska - Kierownik
Tel. 77 44 04 044 wew. 121
d.rzadkowska@opolskie.pl

Wojciech Dudek - Podinspektor
Tel. 77 44 04 721
w.dudek@opolskie.pl

Marcin Kot - Inspektor
Tel. 77 44 04 720
m.kot@opolskie.pl

Natalia Buhl - Podinspektor
Tel. 77 44 04 722
n.buhl@opolskie.pl

Bartosz Dąbrowski - Specjalista
Tel. 77 44 04 722
b.dabrowski@opolskie.pl

Justyna Stachnik - Specjalista
Tel. 77 44 04 722
j.stachnik@opolskie.pl

Joanna Janocha - Inspektor (LPI Brzeg)
Tel. 77 444 17 78
j.janocha@opolskie.pl

Anita Wirga - Referent (LPI Brzeg)
Tel. 77 444 12 02
a.wirga@opolskie.pl

Justyna Witek - Podinspektor (LPI Kluczbork)
Tel. 77 418 52 18 w. 180
j.witek@opolskie.pl

Kornelia Jakubaszek - Podinspektor (LPI Kluczbork)
Tel. 77 418 52 18 w. 183
k.jakubaszek@opolskie.pl

Marcin Król - Podinspektor (LPI Kluczbork)
Tel. 77 418 52 18 w. 180/183
m.krol@opolskie.pl

Piotr Chomyn - Inspektor (LPI Nysa)
Tel. 77 448 25 86
p.chomyn@opolskie.pl

Maciej Janisz - Referent (LPI Nysa)
Tel. 77 448 25 86
m.janisz@opolskie.pl

Magdalena Wrzeszcz - Główny specjalista (LPI Nysa)
Tel. 77 448 25 86
m.wrzeszcz@opolskie.pl

Mariola Szukalska - Piekarz - Podinspektor (LPI Kędzierzyn-Koźle)
Tel. 77 472 50 39
m.szukalska-piekarz@opolskie.pl


Liczba odwiedzin: 2059
 
Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności