Powiększ tekst Zmniejsz tekst 
Informacja dla jednostek samorządu terytorialnego
RPO ›› Opracowania Instytucji Zarządzającej RPO WO 2007-2013 ›› Informacja dla jednostek samorządu terytorialnego 

Informacja dla jednostek samorządu terytorialnego nt. środków planowanych na realizację programów operacyjnych i pochodzących z budżetów jednostek samorządu terytorialnego

Zgodnie z art. 206 ust. 4 ustawy z dnia 30 czerwca 2005 r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2005 r. Nr 249, poz. 2104 z późn. zm.), gminy i powiaty realizujące programy operacyjne mają obowiązek przedłożenia Zarządowi Województwa Opolskiego - Instytucji Zarządzającej dla Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007 - 2013, w terminie do 15 sierpnia 2007 r., informacji o środkach planowanych na realizację programów operacyjnych w województwie, pochodzących z budżetów jednostek samorządu terytorialnego.

W związku z powyższym, Zarząd Województwa Opolskiego zwraca się z uprzejmą prośbą o przekazanie do Departamentu Koordynacji Programów Operacyjnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego informacji dotyczącej wielkości środków w latach 2007 - 2010 planowanych na realizację poszczególnych programów operacyjnych.

Wobec braku stanowiska Ministerstwa Rozwoju Regionalnego w sprawie wypełnienia obowiązku wynikającego z art. 206 ustawy o finansach publicznych w/w informacje proszę ująć w tabeli Projekty planowane do realizacji w ramach poszczególnych programów operacyjnych, wg poniższego wzoru.

Jednocześnie informujemy, iż w przypadku określenia przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego dodatkowego zakresu informacji wymaganego przy tworzeniu ustawy budżetowej na 2008 r., zapisy tabeli mogą ulec zmianie.

Wypełnioną tabelę należy przesłać w wersji papierowej na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego
Departament Koordynacji Programów Operacyjnych
ul. Ostrówek 5 - 7
45 - 082 Opole

oraz w wersji elektronicznej na adres a.adamus@umwo.opole.pl do 15 sierpnia 2007 r.


Liczba odwiedzin: 7956
 
Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności