Powiększ tekst Zmniejsz tekst 
Spotkania informacyjne i szkolenia specjalistyczne
RPO ›› Informacja i promocja  ›› Szkolenia i konferencje ›› Spotkania informacyjne i szkolenia specjalistyczne 
Rekrutacja na ostatnie szkolenia specjalistyczne z zakresu obowiązków informacyjnych i promocyjnych beneficjentów funduszy europejskich
13 listopada 2013
28 listopada 2013
15 listopada 2013
7 listopada 2013
7 listopada 2013
31 października 2013
24 października 2013
16 października 2013
10 października 2013
3 października 2013
27 września 2013
Uprzejmie informujemy, iż Zarząd Województwa Opolskiego – Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Opolskiego na lata 2007-2013 (RPO WO 2007-2013) realizuje kolejny cykl bezpłatnych szkoleń specjalistycznych z zakresu wdrażania i rozliczania funduszy europejskich, które przeprowadzone zostaną od września do grudnia 2013 r. Szkolenia adresowane są do beneficjentów i potencjalnych beneficjentów RPO WO 2007-2013, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (PO KL) i innych programów operacyjnych.
Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do zapisywania się na szkolenia za pośrednictwem formularzy zgłoszeniowych znajdujących się przy poszczególnych szkoleniach.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby, które zakwalifikują się na dane szkolenie, zostaną o tym powiadomione drogą elektroniczną lub telefoniczną po zakończeniu rekrutacji.

W przypadku małej liczby chętnych osób lub zaistnienia innych niezależnych od organizatora przyczyn, szkolenie może zostać odwołane, o czym uczestnicy zostaną wcześniej powiadomieni.


Czas trwania jednego dnia szkoleniowego wyniesie ok. 3- 4 godziny zegarowe.

Terminy kolejnych szkoleń wraz z formularzami zgłoszeniowymi umieszczane będą na bieżąco na stronie: www.opolskie.pl w zakładce „Fundusze Europejskie”.

Obecnie prowadzona jest rekrutacja na drugi z planowanych dwóch cykli szkoleń z następującego zakresu :

1. Zamknięcie projektu dofinansowanego ze środków RPO WO 2007-2013 i PO KL w kontekście obowiązków informacyjnych i promocyjnych – cykl 2 szkoleń:

a. Prawne aspekty działań informacyjnych i promocyjnych (1-dniowe) Szkolenie poprowadzą:

 • Pani Agnieszka Okupniak, Zastępca Dyrektora Departamentu Koordynacji Programów Operacyjnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego (DPO UMWO),
 • Pani Teresa Kiecoń, Pracownik Referatu Informacji i Promocji Funduszy Strukturalnych (RIiPFS) w DPO UMWO.


 • Termin: 26 listopada 2013 r., godz. 10:00

  b. Działania informacyjne i promocyjne – studium przypadku (1-dniowe) Szkolenie poprowadzą:
 • Pani Teresa Kiecoń, Pracownik RIiPFS w DPO UMWO,
 • Pani Anna Możdżeń, Pracownik RIiPFS w DPO UMWO.


 • Termin: 27 listopada 2013 r., godz. 10:00
  Miejsce szkoleń: Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne „Ostrówek”, ul. Piastowska 14 w Opolu, sala 7.

  Prosimy o zapisywanie się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

  Uwaga! Zapisy na ww. szkolenia prowadzone są łącznie, tj. osoby, które zgłoszą chęć udziału za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego zapisują się od razu na oba szkolenia wchodzące w skład cyklu.  Rekrutacja trwa do wyczerpania limitu miejsc.

  *Osoby, biorące udział w pierwszym cyklu szkoleń (tj. w dniach 12-13 listopada 2013 r.) uprzejmie informujemy, iż drugi cykl dotyczy tego samego zakresu tematycznego (stanowi powtórzenie pierwszego cyklu).  W przypadku pytań prosimy o kontakt z Referatem Informacji i Promocji Funduszy Strukturalnych w DPO UMWO pod numerem telefonu: 77/44 04 720-722 lub adresem poczty elektronicznej: info@opolskie.pl
  Archiwum
  ‹‹‹

  Liczba odwiedzin: 25046
   
  Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności