Powiększ tekst Zmniejsz tekst 
Kampania promocyjna 2007 r.
RPO ›› Informacja i promocja  ›› Materiały informacyjno-promocyjne ›› Kampania promocyjna 2007 r. 

Logo RPO

W związku z podsumowaniem okresu programowania 2004-2006 oraz rozpoczęciem nowej perspektywy 2007-2013 Zarząd Województwa Opolskiego podjął decyzję o przeprowadzeniu w okresie od sierpnia do grudnia 2007 r. kampanii medialnej „Opolskie w Unii"

Celem kampanii było zaprezentowanie mieszkańcom Opolszczyzny osiągnięć w sferze wdrażania funduszy unijnych oraz zachęcenie do wykorzystania środków z Unii Europejskiej, przeznaczonych dla naszego regionu w latach 2007-2013.

Co tydzień, od 27 sierpnia 2007 r., w telewizji regionalnej oraz w radiu i prasie lokalnej i regionalnej ukazywały się magazyny, audycje i ogłoszenia promujące przedsięwzięcia dofinansowane przez Unię Europejską, w podziale na bloki tematyczne, dotyczące m.in. przedsiębiorczości, innowacyjności czy infrastruktury drogowej.

Liczba odwiedzin: 2665
 
Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności