Powiększ tekst Zmniejsz tekst 
Referat Zarządzania Funduszami Strukturalnymi
RPO ›› System wdrażania RPO WO 2007-2013 ›› Instytucja Zarządzająca RPO WO 2007-2013 ›› Referat Zarządzania Funduszami Strukturalnymi 
REFERAT ZARZĄDZANIA FUNDUSZAMI STRUKTURALNYMI

Aneta Miszkurek - Kierownik
Tel. 77 54 16 222
a.miszkurek@opolskie.pl

Magdalena Fila - Główny specjalista
Tel. 77 54 16 233
m.fila@opolskie.pl

Patrycja Bień - Podinspektor
Tel. 77 54 16 226
p.bien@opolskie.pl

Paweł Kochanek - Podinspektor
Tel. 77 54 16 224
p.kochanek@opolskie.pl

Justyna Sobera - Starszy specjalista
Tel. 77 54 16 225
j.sobera@opolskie.pl

Grzegorz Janka - Podinspektor
Tel. 77 54 16 225
g.janka@opolskie.pl

Anna Skolarus - Podinspektor
Tel. 77 54 16 225
a.skolarus@opolskie.pl

Liczba odwiedzin: 3473
 
Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności