Powiększ tekst Zmniejsz tekst 
Referat Wdrażania
RPO ›› System wdrażania RPO WO 2007-2013 ›› Instytucja Zarządzająca RPO WO 2007-2013 ›› Referat Wdrażania 
REFERAT WDRAŻANIA PROJEKTÓW INWESTYCYJNYCH

Agnieszka Ślusarz - Kierownik
Tel.77 54 16 229
a.slusarz@opolskie.pl

Anna Czyżewska - Główny specjalista
Tel. 77 54 16 251
a.czyzewska@opolskie.pl

Agata Szumańska - Główny specjalista
Tel. 77 54 16 228
a.szumanska@opolskie.pl

Katarzyna Kloc - Główny specjalista
Tel. 77 54 16 229
k.kloc@opolskie.pl

Magdalena Lewanda - Inspektor
Tel. 77 54 16 248
m.lewanda@opolskie.pl

Magdalena Puszcz - Inspektor
Tel. 77 54 16 215
m.puszcz@opolskie.pl

Aleksandra Świerczyńska - Starszy specjalista
Tel. 77 54 16 245
a.sulot@opolskie.pl

Renata Sorokowska - Starszy specjalista
Tel. 77 54 16 254
r.sorokowska@opolskie.pl

Arkadiusz Kurka - Podinspektor
Tel. 77 54 16 248
a.kurka@opolskie.pl

Renata Pietrzak - Podinspektor
Tel. 77 54 16 219
r.pietrzak@opolskie.pl

Joanna kandzior - Podinspektor
Tel. 77 54 16 218
j.kandzior@opolskie.pl

Katarzyna Ogórczak - Podinspektor
Tel. 77 54 16 218
k.ogorczak@opolskie.pl

Agnieszka Konopka - Podinspektor
Tel. 77 54 16 257
a.kasperek@opolskie.pl

Ewa Głodzik - Podinspektor
Tel. 77 54 16 217
e.glodzik@opolskie.pl

Joanna Morawiec - Podinspektor
Tel. 77 54 16 216
j.morawiec@opolskie.pl

Michał Krumpietz - Specjalista
Tel. 77 54 16 253
m.krumpietz@opolskie.pl

Aleksandra Sobańska - Szwed - Podinspektor
Tel. 77 54 16 214
a.sobanska@opolskie.pl

Anna Możdżeń - Podinspektor
Tel. 77 54 16 251
a.mozdzen@opolskie.pl


Liczba odwiedzin: 5663
 
Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności