Powiększ tekst Zmniejsz tekst 
Możliwości wsparcia przedsiębiorstw z funduszy unijnych w województwie opolskim
RPO ›› Opracowania Instytucji Zarządzającej RPO WO 2007-2013 ›› Możliwości wsparcia przedsiębiorstw z funduszy unijnych w województwie opolskim 
Dokument Możliwości wsparcia przedsiębiorstw z funduszy Unii Europejskiej w latach 2007-2013 stanowi kompendium wiedzy na temat programów pomocowych oraz ujętych w nich działań i poddziałań, w ramach których przedsiębiorcy oraz osoby zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą z województwa opolskiego mogą ubiegać się o dofinansowanie ze środków funduszy strukturalnych dostępnych w latach 2007-2013.

Dokument w postaci tabelarycznego zestawienia działań, dostępnych w ramach poszczególnych programów operacyjnych, prezentuje kompleksowe spojrzenie na możliwości i warunki uzyskania wsparcia w podziale na kategorie beneficjentów prowadzących działalność gospodarczą (przedsiębiorstwa bądź osoby fizyczne rozpoczynające działalność gospodarczą). Jego celem jest ułatwienie doboru odpowiedniego programu i działania w zależności od wielkości, miejsca lokalizacji i rodzaju projektu.

Poniżej zamieszczono zaktualizowany dokument według stanu na 10 września 2009 r. uwzględniający aktualne zapisy dokumentów programowych.


Pliki do pobrania:
Możliwości wsparcia przedsiębiorstw z funduszy Unii Europejskiej w latach 2007-2013(PDF, 320.11 kB)
Załącznik 1 Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie przyznawania pomocy finansowej w ramach działania „Zwiększanie wartości dodanej podstawowej produkcji rolnej i leśnej” objętego PROW 2007-2013(PDF, 136.3 kB)
Załącznik 2 Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie przyznawania pomocy finansowej w ramach działania „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” objętego PROW 2007-2013(PDF, 288.45 kB)
Załącznik nr 3 Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie przyznawania pomocy finansowej w ramach działania „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej” objętego PROW 2007-2013(PDF, 272.44 kB)
Załącznik nr 4 Załącznik do Traktatu Ustanawiającego Wspólnotę Europejską(PDF, 34.66 kB)
Załącznik nr 5 Informacje adresowe o punktach informacyjnych dla beneficjentów(PDF, 59.75 kB)

Liczba odwiedzin: 10219
 
Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności