Powiększ tekst Zmniejsz tekst 
O konferencji
RPO ›› Ewaluacja RPO WO 2007-2013 ›› OPOLSKA KONFERENCJA EWALUACYJNA 2011 ›› O konferencji 
O konferencji


Proces wdrażania Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007-2013 i Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki jest na półmetku. Efektem skutecznej absorpcji unijnej pomocy finansowej w województwie opolskim jest m.in. uzyskanie bardzo wysokiej pozycji wśród Polskich województw w ubieganiu się o dodatkowe środki w ramach krajowej rezerwy wykonania oraz rozpoczęta dyskusja nt. ukierunkowywania przyznanych środków. Dyskusja ta toczy się także w kontekście bieżącego ewaluowania programów, działań i obszarów interwencji uważanych za istotne na poziomie lokalnym, regionalnym, ogólnokrajowym i europejskim.

W związku z powyższym oraz wychodząc naprzeciw wyzwaniom związanym z potrzebą pokazania ewaluacji jako niezbędnego narzędzia w procesie zarządzania strategicznego i budowania regionalnej polityki rozwojowej opartej na wynikach badań ewaluacyjnych odbyła się w dniu 24 marca 2011 roku Opolska Konferencja Ewaluacyjna pn. BADANIA EWALUACYJNE - PO CO? Budowa przyszłości regionu.

Do udziału w przedsięwzięciu zaproszeni zostali przedstawiciele środowisk i instytucji pełniący kluczową rolę w zarządzaniu i ewaluacji Programów Operacyjnych na poziomie krajowym, jak i regionalnym, w tym przedstawiciele środowisk naukowo - badawczych, potencjalni beneficjenci Programów Operacyjnych oraz przedstawiciele Instytucji koordynujących zarządzanie i wdrażanie RPO WO 2007-2013 i PO KL.

Liczba odwiedzin: 1555
 
Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności